náš příběh

Pokud se chcete dozvědět o službě StuJob více, jste zde na správném místě.

Jak stujob vznikl?

Prvním impulzem pro vznik služby StuJob bylo jedno odpoledne, které jsem strávil prací na zahradě i přes to, že jsem měl naprosto jiné plány. Práce ovšem musela být hotova. Přemýšlel jsem, komu by šlo práci v takovém případě svěřit, aby byla zároveň kvalitně a pečlivě odvedena, ale nebylo to pro mě tolik drahé, jako profesionální zahradnické služby.

Vzpomněl jsem si na období před mými osmnáctými narozeninami, kdy sehnat brigádu či jakýkoliv přivýdělek byl téměř nadlidský úkol. Touto úvahou dostal plán jasnější obrysy a bylo jasné, jaké dvě skupiny lidí by si vzájemně mohly pomoci.

A tak vznikl StuJob, služba, která tu je pro všechny, kteří chtějí čas věnovat jiným činnostem nebo pro ty, kteří už z jakéhokoliv důvodu tyto práce vykonávat nemohou, ale přes to chtějí mít práci pečlivě a kvalitně odvedenou.

prvotní nápad

srpen 2017

zkomplexnění služby

prosinec 2017

vytvoření webové stránky

únor 2018

validace, průzkum trhu

říjen – listopad 2017

právní ošetření, pojištění

leden – únor 2018

spuštění služby

1. března 2018

jpeg

Daniel Soják

Zakladatel

  • danielsojak@stujob.cz
23416312_1474967055919397_453171509_n

Vít Hromek

Zakladatel

  • vithromek@stujob.cz
Image-4

Veronika Svobodová

Koordinátorka zakázek

  • zakazky@stujob.cz

Proč studenti?

Jako brigádníky služby StuJob preferujeme studenty ve věku 15-18 let.

 Studenti v tomto věkovém rozptylu často nemohou sehnat brigádu, a proto k získané práci přistupují velice zodpovědně a snaží se ji vykonat jak jen nejlépe mohou s velkým důrazem na kvalitu ke spokojenosti zadavatele.

jak vidíme budoucnost?

V budoucnu bychom chtěli zásadním způsobem změnit nabídku brigád pro studenty od 15ti let a dát jim šanci vydělat si peníze.

Druhým velkým cílem je změnit postoj lidí k práci kolem domu a na zahradě, zvláště pokud je netěší a ukázat jim, že se službou StuJob získají více času pro sebe, který mohou raději strávit s rodinou a blízkými, nebo jinými aktivitami, které je budou naplňovat.

V dohledné době bychom se také chtěli více rozšířit po České republice a vstoupit na nové trhy.

Našim velkým cílem je také zaměření se na automatizaci celého procesu od objednávky po příchod brigádníka ke klientovi, zaplacení a ohodnocení jednotlivého brigádníka. Tato meta je námi chápána jako nutná k rozšíření služby po více městech.